Svařování
a kovovýroba
Kovovýroba

Kovovýroba

Disponujeme tvarovacími a vysekávacími stroji, laserovým centrem. Svaříme technologií MIG, MAG, TIG. Na hydraulických nůžkách nadělíme materiál. Vyvrtáme, nařežeme, obrousíme, stočíme a to vše ve vysoké kvalitě.

více informací

Prodej nábytku

Prodej nábytku

Vytváříme holistická řešení kancelářských prostor. Specializujeme se na výškově nastavitelné kancelářské stoly, pracovní místa k sezení i stání, úložné prostory, zvukové zástěny. Jsme inovátory s vysokým důrazem na detail, zdraví a komfort. Svou kancelář si můžete naprojektovat v online plánovači.

více informací

Společnost METAL OKA, s.r.o. byla založena naší zahraniční firmou OKA-Büromöbel GmbH & Co. KG v roce 1996. Samotná OKA-Büromöbel GmbH & Co. KG je činná v oboru designu a výroby kancelářského nábytku již 150 let. Metal OKA, s. r. o. se zabývá výhradně výrobou kovových součástí a konstrukcí nábytku nejen do kanceláří, ale i firemních kuchyní a jídelen.

Další naší důležitou rolí je pomáhat tam, kde je to opravdu nutné.

Součástí firemní kultury je společensky odpovědné chování v souladu s podmínkami CSR (Corporate Social Responsibility) - ekonomická činnost firmy, sociální rozvoj a ochrana životního prostředí.

Technologie společnosti METAL OKA, s. r.o. byla spolufinancována z programu Rozvoj v rámci OPPI.

Evropský fond pro regionální rozvoj

28 let na trhu

34 zaměstnanců

8881 výrobků

Výrobní program
 • kovové díly pro kancelářský nábytek a vybavení kanceláří
 • regály
 • odkládací a dělící stěny pro kanceláře
 • madla
 • kovové nohy
 • kovové podstavce
 • různé typy stolových podnoží, kabelových kanálů apod.
Výrobní portfolio
 • řezání
 • dělení materiálu na strojních hydraulických nůžkách do tloušťky 6 mm a délky 3 000 mm
 • ohraňování na CNC strojích do délky materiálu 2 000 mm a síly 1,5 mm na konvenčních strojích do délky 2 500 mm a síly 5 mm
 • lisování na výstředníkových lisech
 • sváření technologií MIG, MAG, TIG, bodové sváření
 • vrtání

Laser Adige

Laserové centrum o výkonu 2,5kw, na kterém je možné laserovým paprskem zpracovávat trubky a jiné druhy profilů. Jak už název stroje napovídá, aktivní prostředím tohoto stroje je CO2. Laserový paprsek je pomocí optiky přiveden až k materiálu, kde je materiál v místě řezu paprskem taven a zároveň je odstraňován tlakem plynu. Technologie zdroje CO2 dnes již je sice nahrazena novou Fiber technologií, avšak hlediska celkového výkonu stroje je stále vysoce efektivní. Na našem stroji je možné zpracovat profily až do délky 6500 mm.

Safan Darley

Servo-elektrický tvářecí stroj pro zpracování plechu. Ohraňovací systém lisu je poháněn elektrickým servem a vyznačuje se vyššími lisovacími sílami a většími délkami lisovaných dílů. Ohraňováním se v oblasti zpracováni plechu rozumí ohýbání plechu v požadovaném úhlu, směru a délce. Ohraňovací lisy se všeobecně používají na náročnější ohyby, na které by klasické manuální ohýbačky již nestačily. Důvodem jsou vyšší nároky na přesnost jednotlivých ohybů, nutnost tvářet silnější materiály, ale především vyšší efektivita práce v oblasti sériové výroby. Na našich ohraňovacích lisech je zpracováván především plech o síle 0,8 mm až 5 mm.

Vlastníme celkem 3 stroje tohoto typu s tím, že dva mají pracovní šířku do 3060 mm a třetí lis pracuje do maximální šíře 1275 mm.

FINN Power

Principem vysekávání je dělení materiálu působením vhodně zvolených razníků. Požadovaný tvar je tak v podstatě vysekán do materiálu (plechu). Na samotný tvar, přesnost a kvalitu vysekávaných hran mají pochopitelně vliv i mechanické vlastnosti materiálu a správně použití nástrojů. Vysekávání je díky jeho univerzálnosti jednou z nejrozšířenějších metod zpracování plechu. Na našem vysekávacím lisu zpracováváme materiál o síle 0,8 do 2mm.

Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty
Produkty

Kontakt

METAL OKA, s.r.o.
výroba kovových součástí kancelářského nábytku

Jednatel společnosti

Martin Stefurak

Sídlo

Východní 2820
40747 Varnsdorf
Česká republika

Kariéra

Kariéra

Momentálně nenabízíme žádné volné pozice.

© 2024 METAL OKA, s.r.o.

Tento web vypotilo °SAUNEO